--> --> Hach-Lange --> -->

19 Mart 2020

Değerli Müşterimiz,

Son birkaç hafta içinde, yeni Koronavirüs’ün (COVID-19) küresel boyutu ve sonuçları daha net ve uyarıcı hale gelmiştir. Hach Başkanı olarak, karşı karşıya olduğumuz belirsizliğin farkına varıp güvendiğiniz ürünleri, hizmetleri ve desteği sunmaya devam etmek için yaptığımız düzenlemeleri açıklamak benim için büyük önem arz ediyor. Bize yaklaşık bir yüzyıldır güvendiğiniz gibi şimdi de güvenmeye devam edebilirsiniz. Bu süreç boyunca size olan taahhütlerimizle ilgili birkaç önemli noktayı paylaşmak istiyorum.

Hach, bu gibi zamanlarda olası üretim ve teslimat gecikmelerini azaltmak için alternatif kaynak ve üretim yedeklerine yönelerek yararlanabileceği güçlü bir küresel ve yerel altyapı avantajına sahiptir. Ayrıca sahip olduğumuz güçlü iş sürekliliği ve risk azaltma planlarımız; müşterilerimize ürün teslimatında yaşanabilecek aksaklıkların minimum düzeyde olmasını sağlayacaktır.

Servis ortaklarımız tüm yerel, bölgesel ve ulusal seyahat kısıtlamalarına bağlı kalarak müşteri tesislerini ziyaret etmeye devam edecektir. Hach, yerinde servisi gerçekleştirememesi durumunda size bölgesel Teknik Destek ekipleri ve Ana Servis Merkezleriyle destek olmaya hazırdır. Bizden beklediğiniz yüksek kaliteli hizmet ve destek konusunda mümkün olduğunca az aksaklık yaşanması için çaba gösterdiğimizden emin olabilirsiniz.

Dünyanın dört bir yanındaki insanların eriştiği su kalitesini garanti altına alma misyonumuz, çok önemsediğimiz ve ciddiye aldığımız görevimiz ve mevcut koşullar bu hedefimize daha fazla odaklanmamızı sağladı. Su kalitesi, sağlık ve güvenlik açısından çok önemlidir. Bu süreçte size ve müşterilerinize destek olmak için yapabileceğimiz her şeyi yapmaya devam edeceğiz.

Değişen iş koşullarının biraz farklı olabileceğini anlıyoruz; bu nedenle faydalı olabilecek bir dizi dijital araç paketi oluşturduk ve bunlar aracılığıyla da sizi bizimle etkileşim kurmaya davet ediyoruz. Eğitim araçlarımız sizin ve ekiplerinizin çalışmalarını geliştirip iyileştirmenize yardımcı olmak üzere tasarlandı. Sunduğumuz dijital ürün çözümleri, sistemlerinizi uzaktan izlemenize ve hatta çalıştırmanıza yardımcı olabilir. Dijital bilgi tabanımız Hach Online Destek ile canlı sohbet (İngilizce) bölümünde Hach uzmanlarının yanıtlarına erişebilirsiniz. Her zaman olduğu gibi, uzman müşteri hizmetleri ve iş yönetimi ekiplerimiz telefon ve e-posta yoluyla size destek olmak için hazırdır.

İş veya hizmet sürekliliği planlarımız hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen bu belgeyi inceleyin.

Hach'taki harika ekiplerimiz sizin için burada ve bu ekipler adına, iş ortağınız olmaya her zamankinden daha fazla kendimizi adadığımızı size garanti edebilirim. İlerleyen zamanlardaki tüm gelişmelerden sizi haberdar edeceğiz. Bu süreçte sorularınız ve geri bildirimleriniz bizim için çok değerli olacaktır.

Küresel ortağınız,

Hermes González-Bello
Hach Başkanı

Seçil Dizman
Hach Türkiye Ülke Müdürü

© Copyright 2020 Hach | Cookies are used to improve your browsing experience.