--> --> Hach-Lange --> -->

19 marca 2020 r.

Szanowni Klienci!

W ciągu ostatnich kilku tygodni globalny zasięg i następstwa nowego koronawirusa (COVID-19) stają się coraz bardziej oczywiste i poważne. Dla mnie jako prezesa firmy Hach ważne jest, abyśmy zdawali sobie sprawę z tej niepewnej sytuacji przed którą stoimy i udzielili informacji o wprowadzanych przez nas zmianach, mających na celu dalsze zapewnienie dostaw produktów, usług i wsparcia, na którym Państwo polegają. Od niemalże stu lat darzycie nas zaufaniem i teraz także możecie na nas polegać. Pragnę podzielić się kilkoma kluczowymi informacjami odnośnie naszych zobowiązań w tym okresie.

Firmę Hach charakteryzuje silna globalna oraz lokalna infrastruktura, na której możemy polegać w czasach takich jak obecne, aby zbudować alternatywne źródła zaopatrzenia i zredukować ewentualne przestoje, które ostatecznie zmniejszą opóźnienia w produkcji i dostawach, wynoszące obecnie około 4 dni. Opieramy się również na solidnych planach zapewnienia ciągłości działań i ograniczenia ryzyka, dzięki czemu sądzimy, że uda nam się maksymalnie ograniczyć negatywny wpływ obecnej sytuacji na dostawy produktów do naszych Klientów.

Nasi inżynierowie serwisu w dalszym ciągu będą odwiedzać siedziby klientów, jednocześnie przestrzegając wszystkich lokalnych, regionalnych i krajowych ograniczeń dotyczących podróży. W sytuacji, w której firma Hach nie będzie w stanie świadczyć usług na miejscu, regionalne zespoły wsparcia technicznego i nasze centrum serwisowe są gotowe, aby Państwa wesprzeć oferując możliwość wysłania urządzenia do przeglądu lub naprawy do regionalnych oddziałów serwisowych. Zapewniamy, że pracujemy nad tym, aby jak najbardziej zminimalizować zakłócenia w naszej działalności i zapewnić najwyższą jakość usług i wsparcia, której od nas oczekujecie.

Naszą misję zapewnienia wysokiej jakości wody ludziom na całym świecie traktujemy bardzo poważnie, a obecne okoliczności jeszcze bardziej skupiają nasz wysiłek na tym priorytecie. Jakość wody ma kluczowe znaczenie dla zdrowia i bezpieczeństwa, a my będziemy nadal robić wszystko, aby w obecnej sytuacji wspierać Państwa i Waszych klientów.

Mając świadomość, że Państwa sytuacja biznesowa może wyglądać nieco inaczej, stworzyliśmy również zestaw narzędzi cyfrowych, które mogą być pomocne i zapraszamy do podjęcia z nami współpracy również w tym zakresie. Narzędzia szkoleniowe zostały zaprojektowane tak, aby pomóc Wam i Waszym zespołom w rozwijaniu i doskonaleniu umiejętności. Rozwiązania produktów cyfrowych pomogą w zdalnym monitorowaniu, a nawet w obsłudze systemów. Hach Support Online czyli cyfrowa baza wiedzy oferuje funkcję czatu na żywo oraz zapewnia odpowiedzi ekspertów firmy Hach. Wszystkie spotkania z naszymi Klientami możemy prowadzić online. Jak zawsze, nasz profesjonalny zespół ds. obsługi klienta i zarządzania jest gotowy do udzielenia pomocy poprzez kontakt telefoniczny i za pośrednictwem poczty e-mail.

Dodatkowe informacje na temat naszych planów biznesowych lub ciągłości usług można znaleźć w tym dokumencie.

Zespół Hach będzie Wam towarzyszyć na każdym kroku i mogę zapewnić w ich imieniu, że przywiązujemy dużą wagę do naszego partnerstwa bardziej niż kiedykolwiek. W miarę postępów będziemy na bieżąco udzielać dalszych informacji – bardzo cenimy sobie Wasze pytania i opinie.

W ramach globalnej współpracy,

Hermes González-Bello
Prezes firmy Hach

Jacek Beuster
Country Manager Poland, Wiceprezes

© Copyright 2020 Hach | Cookies are used to improve your browsing experience.