--> --> Hach-Lange --> -->

19 marca 2020 r.

Szanowni Państwo!

Na podstawie bezustannej obserwacji wpływu koronawirusa na globalną i lokalną działalność firmy Hach chciałbym przedstawić obecny stan biznesowy firmy.

Zaufali nam Państwo w kwestii dostarczania odczynników, urządzeń analitycznych oraz rozwiązań programowych, które zapewniają płynność pracy w Państwa firmie. Pragnę zapewnić, że nie przestaniemy spełniać powierzonych nam oczekiwań i potrzeb naszych klientów, nawet w tych trudnych czasach.

Jako firma o zasięgu globalnym, dodatkowo wprowadzamy zapewnienie planu ciągłości dostaw we wszystkich zakładach produkcyjnych. Na przestrzeni całego łańcucha dostaw planujemy zapasy magazynowe nie tylko na normalne zapotrzebowanie, ale także utrzymujemy zapasy produktów szybko rotujących. W ten sam sposób gromadzimy również zapasy różnych surowców, aby uniknąć problemów z ciągłością dostaw. Sądzimy, że uda nam się maksymalnie ograniczyć negatywny wpływ obecnej sytuacji na dystrybucję naszych produktów.

Firmę Hach charakteryzuje silna globalna oraz lokalna infrastruktura, dzięki której możemy czerpać z alternatywnych źródeł zaopatrzenia i ograniczać niedobory towarów, co przekłada się na mniejsze opóźnienia w produkcji lub dostawach, które w obecnej sytuacji wynoszą około 4 dni.

Ochrona bezpieczeństwa klientów i pracowników
W trosce o zdrowie i dobre samopoczucie naszych pracowników i ich rodzin, a także aby zapobiec dalszemu rozprzestrzenianiu się wirusa, działamy zgodnie z wytycznymi Centrów do Spraw Kontroli i Chorób w Stanach Zjednoczonych, Światowej Organizacji Zdrowia oraz według krajowych zaleceń w zakresie środków zapobiegawczych. Należą do nich zachowanie dystansu społecznego, zwiększenie dostępu do środków higieny oraz ochrony osobistej, jak również usprawnienie systemu dezynfekcji i czyszczenia w naszych zakładach.

W znaczącym stopniu ograniczyliśmy również podróże — zarówno krajowe, jak i międzynarodowe — oraz zmniejszyliśmy liczbę spotkań osobistych jak również zwiększyliśmy udział pracy zdalnej.

Ponadto każdy pracownik wykazujący objawy infekcji lub będący w kontakcie z osobą, u której stwierdzono obecność wirusa, zostaje natychmiast skierowany do pracowników służby zdrowia w celu uzyskania wskazówek do dalszego działania, a także otrzymuje polecenie poddania się kwarantannie poza terenem zakładu. Opracowaliśmy plany awaryjne zapewniające ciągłość działania, które wdrażamy w sytuacji, gdy czynniki takie jak choroba czy kwarantanna uniemożliwiają pracownikowi kontynuację pracy.

Plany dotyczące łagodzenia negatywnego wpływu na produkcję i świadczenie usług
Aby zachować dostępność towarów w całym łańcuchu dostaw utrzymujemy zapasy poprzez naszą globalną sieć oraz współpracę z partnerami na kolejnych etapach łańcucha oraz dystrybutorami. Obecnie firma Hach ma zakłady produkcyjne w Ameryce, Europie i Azji, a niektóre produkty przechowujemy na miejscu w nadprogramowej ilości. Ponadto współpracujemy z szeroką siecią globalnych dostawców, dzięki czemu pokonujemy trudności związane z ograniczeniami dostaw surowców.

Członkowie zespołów serwisowych firmy Hach są gotowi kontynuować świadczenie usług na najwyższym poziomie, dojeżdżając do zakładów klientów przy jednoczesnym stosowaniu się do lokalnych, regionalnych i krajowych ograniczeń dotyczących podróży. W sytuacji, w której firma Hach nie będzie w stanie świadczyć usług na miejscu, regionalne zespoły wsparcia technicznego i nasze centrum serwisowe są gotowe, aby Państwa wesprzeć oferując możliwość wysłania urządzenia do przeglądu lub naprawy do regionalnych oddziałów serwisowych.

Przyszła komunikacja
Zobowiązujemy się informować Państwa o potencjalnych znaczących opóźnieniach w dostarczaniu produktów za pośrednictwem przedstawiciela działu sprzedaży lub obsługi klienta firmy Hach. W przypadku problemów prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail [email protected]

Dziękujemy za dotychczasową współpracę.

Hermes González-Bello
Prezes firmy Hach

© Copyright 2020 Hach | Cookies are used to improve your browsing experience.