Spravovat moje odběry emailů

NÁŠ ZÁVAZEK
Zajišťovat kvalitu vody pro lidi na celém světě zůstává.

NAŠE VIZE
Zlepšovat analýzu vody tak, aby byla lepší - rychlejší, jednodušší, šetrnější k životnímu prostředí a aby poskytovala více informací - to vše prostřednictvím jedinečného partnerství se zákazníky, nejzkušenějších odborníků a spolehlivých, uživatelsky přívětivých produktů.

Při založení naší společnosti jsme se zavázali poskytovat vysoce kvalitní produkty, které jsou přesné a snadno se používají. To jsou hodnoty, na kterých Clifford a Kathryn „Kitty“ Hachovi založili společnost v roce 1947.

Už více než 60 let je naše společnost předním odborníkem v oblasti analýz vody - přinášíme řešení, která vám pomáhají co nejlépe zajišťovat kvalitu vody. Naše analytické přístroje a reagencie jsou používány pro analýzy kvality vody v celé řadě průmyslových odvětví a na různých trzích - od místních až po celosvětové.

Analýza vody musí být správná. Zasloužíte si kompletní řešení, na která se můžete plně spolehnout. Společnost Hach vám přináší odpovědi od odborníků, špičkovou podporu a spolehlivé, uživatelsky přívětivé produkty.

© Copyright 2019 Hach | Cookies are used to improve your browsing experience.