--> --> Hach-Lange --> -->

19. března 2020

Vážený zákazníku, vážená zákaznice,

v průběhu posledních několika týdnů jsme získali jasnější představu o celosvětovém rozsahu a dopadech nového koronaviru (COVID-19), která nás nutí k zamyšlení. Jako pro prezidenta společnosti Hach je pro mě důležité, abychom si přiznali, jaké nejistotě čelíme, a informovali o úpravách, které provádíme, abychom mohli nadále dodávat produkty, servis a podporu, na kterou spoléháte. Důvěřujete nám již téměř sto let a můžete se na nás spolehnout i nyní. Rád bych se s vámi podělil o klíčové body týkající se závazků, které vůči vám v této době máme.

Společnost Hach má výhodu silné globální i lokální infrastruktury, kterou můžeme v době, jako je tato, využít při zajišťování alternativních zdrojů a výrobních přebytků, abychom v konečném důsledku snížili potenciální prodlevy ve výrobě a dodávkách. Také dodržujeme silnou obchodní kontinuitu a plány na zmírnění dopadů, díky kterým můžeme očekávat jen minimální narušení dodávek produktů svým zákazníkům.

Naši servisní technici budou nadále navštěvovat pracoviště zákazníků, přičemž budou dodržovat veškerá lokální, regionální i celostátní omezení ohledně cestování. Pokud společnost Hach nebude moci zajistit služby na místě, jsme dobře připraveni pomoci vám prostřednictvím regionálních týmů technické podpory a centrálních servisních středisek. Ujišťujeme vás, že pracujeme na tom, abychom zajistili co nejmenší narušení vysoké kvality služeb a podpory, kterou od nás očekáváte.

Svou misi zajistit kvalitní vodu pro lidi na celém světě bereme vážně a současné okolnosti toto úsilí ještě více zdůrazňují. Kvalita vody je klíčem ke zdraví a bezpečnosti a my budeme i nadále dělat vše, co je v našich silách, abychom vás i vaše zákazníky v této době podpořili.

Jelikož chápeme, že vaše podnikatelské prostředí může vypadat trochu jinak, sestavili jsme také sadu digitálních nástrojů, které mohou být užitečné, a zveme vás, abyste se s námi spojili. Naše výukové nástroje jsou navrženy tak, aby vám i vašim týmům pomáhaly rozvíjet a zdokonalovat řemeslo. Naše digitální produktová řešení vám mohou pomoci vzdáleně monitorovat, a dokonce řídit systémy. Online podpora Hach, naše digitální znalostní databáze, nabízí živý chat a odpovědi odborníků ze společnosti Hach. Naše týmy odborníků na zákaznický servis a péči o zákazníky jsou jako vždy připraveny vám pomoci telefonicky nebo e-mailem.

Chcete-li získat další informace o našich plánech kontinuity obchodu nebo služeb, nahlédněte do tohoto dokumentu.

Naše skvělé týmy v celé společnosti Hach jsou tu pro vás a jejich jménem vás mohu ujistit, že jsme více než kdy jindy odhodláni být vaším partnerem. Budeme vám stále poskytovat aktuální informace – a ceníme si i vašich otázek a zpětné vazby.

Těšíme na další globální spolupráci.

Hermes González-Bello
Prezident, společnosti Hach

PhDr. Jozef Nováček
Ředitel ČR|SR

© Copyright 2020 Hach | Cookies are used to improve your browsing experience.